У мережі стартував поетичний марафон “Ада-85”

У мережі стартував поетичний марафон "Ада-85"

Видавнича майстерня “YAR” спільно з Благодійним Фондом “Супер Джамп” започаткували поетичний марафон під назвою “Ада – 85”, пише Успіх in UA.

Як розповів автор ідеї та організатор акції Ярослав Карпець, “ідея поетичного марафону полягає в тому, щоб згуртувати українців під час війни за допомогою поетичного слова”.

“У поетичній збірці Ади Єлагіної 85 віршів. Тож я подумав, щоби знайти 85 любителів сучасної української поезії, які захотіли б почитати на відео один із віршів збірки на камеру й поставити це відео у Facebook, Instagram, TikTok. Таким чином ми зможемо відволікти увагу українців від війни й познайомити їх із сучасною українською поезією”, – зазначає організатор акції.

Пан Ярослав пропонує кожному українцеві взяти до рук поетичну збірку “Вище вогню” й обрати для себе вірш молодої поетки Ади Єлагіної для прочитання в соціальній мережі. Або зголоситися для участі в поетичному марафоні за адресою: qawa1@ukr.net.

“За умовами марафону вірші не мають повторюватись, кожен охочий матиме змогу звернутись до організаторів акції за віршем й прочитати його. А також у своєму пості позначити своїх друзів – любителів поезії та читання книг. Також важливою умовою є позначити хештеги поетичного марафону в пості: #Видавнича_майстерня_YAR, #Благодійний_фонд_Супер_Джамп, #Ада_85, #Вище_вогню”, – говорить Ярослав Карпець.

Організатори зазначають, що марафон буде проходити в три етапи. Після кожного етапу конкурсу буде визначено переможця, який отримає книгу молодої поетки. Переможця визначатимуть за кількістю лайків та коментарів під постом читця.

Читайте також: Світ побачила нова книга “Іскра надії” української письменниці Тетяни Шаповал

За перебігом марафону можна стежити на сторінках Видавничої майстерні “YAR” та БФ “Супер Джамп” . Акція має на меті охопити якомога більше українців, які полюбляють сучасне поетичне мистецтво.

Пропонуємо вашій увазі читання першого вірша збірки “Вище вогню” у виконанні засновниці платформи Успіх in UA Вікторії Савченко:

Долучайтесь до поетичного марафону.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *