У київському арт-барі Alcatraz пройде вечір музики та поезії

,
У київському арт-барі Alcatraz пройде вечір музики та поезії

23 березня у київському арт-барі Alcatraz відбудеться творчий вечір для музикантів та поетів. Взяти участь у заході можуть всі охочі, пише Успіх in UA.

Формат для поетів – до 3 трьох віршів. Формат для музикантів – до 3 пісень. Виступ на кожного митця – 10-15 хвилин.

Вірші написані спеціально до заходу будуть нагороджуватись спеціальним призом. Найкращі поетичні доробки будуть друкуватись у поетичному альманахові “Вірші з Алькатрасу”.

У київському арт-барі Alcatraz пройде вечір музики та поезії

“Якщо Ви потрапили до Алькатрасу, то Вам із нього ніколи не вибратись. На острові в затоці Сан-Франциско побудували найпекельнішу в’язницю в світі. Жодному злочинцю не вдалось утекти з Алькатрасу, а якщо й були такі сміливці: їх тіла на наступний день клювали чайки. Алькатрас існує не тільки в США, його аналог розташований у центрі Києва. У арт-барі Alcatraz на відвідувача чекають грізні тюремні грати, тісні наручники, а замість сцени – електричний стілець. В справжньому Алькатрасі злочинців страчували на стільці. В арт-кафе цей несправжній антураж-стілець – це подіумне місце, де творчі особистості можуть проявити свої таланти. Музиканти заграти на гітарі пісню, поети прочитати поезію, співаки можуть зачарувати мелодіями гостів закладу”, – зазначає організатор заходу Ярослав Карпець.

Адреса закладу – вулиця Михайлівська, 22-б. Час початку заходу – 18:00.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *