У Києві відкрилася для відвідування церква Спаса на Берестові

У Києві відкрилася для відвідування церква Спаса на Берестові


У Національному заповіднику “Києво-Печерська лавра” відкрилася для відвідування церква Спаса на Берестові, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Заповідника у Facebook.

У День відкритих дверей вхід до унікального храму княжої доби був вільним.

За попереднім записом цього дня можна було потрапити на авторську екскурсію від провідних археологів та мистецтвознавців Заповідника.

У Києві відкрилася для відвідування церква Спаса на Берестові

Читайте також: Українські науковці показали ключ від брами фортечних мурів Києво-Печерської лаври XVI-XVII століть

“Дякуємо кандидатам історичних наук Сергію Тараненку та Дмитру Пефтіцю, а також науковим співробітницям Олені Махоті та Олені Лопухіній, що стали провідниками для мандрівників у часі. Наші гості на власні очі побачили, як неповторно поєднані у храмі чотири найдавніші архітектурні стилі. До слова, у збереженні церкви до наших часів велику роль відіграв київський митрополит Петро Могила, що у 1640-х роках взявся за відбудову храму. Якщо ви теж хочете заглибитися в історію та торкнутися секретів, що зберігають ці давні стіни, приходьте до Лаври. Звертайтеся до екскурсійного бюро, щоби відвідати захопливі екскурсії. Наші екскурсоводи та науковці допоможуть вам наново відкрити минуле України, переосмислити теперішнє та поміркувати про майбутнє”, – додали фахівці.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *