У Києві стартує національна програма соціалізації та адаптації для дітей з родин ВПО

У Києві стартує національна програма соціалізації та адаптації для дітей з родин ВПО


У Києві запускають національну програму соціалізації та адаптації для дітей із родин переселенцв «Зростаємо разом», пише Успіх in UA.

Це тримісячний проєкт громадської організації «Зрощуй суспільство» та IREX, спрямований на соціалізацію та адаптацію школярів із родин ВПО.

За словами організаторів, окрім Києва, програма стартує ще у сімох містах України: Хмельницькому, Житомирі, Дніпрі, Кривому Розі, Рівному, Черкасах та Тернополі.

Тримісячний інтерактивний курс розрахований на дітей із родин переселенців віком від 6 до 9 років, які потребують підтримки в соціалізації та адаптації у новому місті. Як зазначає засновник ГО «Зрощуй суспільство» Микита Стрижко, ключове завдання команди проєкту — допомогти малечі подолати соціальні бар’єри.

«Наша мета — повернути дитинство малечі з родин вимушених переселенців та допомогти їм швидше соціалізуватися у новому місті. А тому фундаментальною складовою проєкту є робота із профільними психологами, які у ненав’язливій та інтерактивній формі допоможуть дітям подолати страхи та інші тригери», — зазначає Стрижко.

Упродовж трьох місяців команда «Зрощуй суспільство» за підтримки некомерційної організації IREX планує провести понад 1150 занять у вісьмох містах України. Зустрічі з дітьми відбуватимуться на базі просторів всеукраїнської освітньо-культурної та волонтерської мережі Гончаренко центр.

«У кожному з міст-учасників проєкту працюватимуть наші спеціалісти, які готові зробити все, аби покращити життя малечі. Це непросто в умовах повномасштабної війни, але можливо, якщо докласти зусиль. В інтерактивному, ігровому форматі ми допоможемо малечі повернутися до повноцінного дитинства», — додають організатори проєкту.

Аби зареєструвати дитину на участь у проєкті у Києві, необхідно заповнити коротку форму за цим посиланням. Діти зможуть долучатися до занять з арт-терапії, англійської мови, майстеркласів на різні тематики та розвиваючих занять.  

Читайте також: В Україні запустили безкоштовну гарячу лінію юридичної допомоги для ВПО

Заняття стартують у травні та проходитимуть за адресою вул. Жилянська 68 (Гончаренко центр Київ). Діти з родин ВПО можуть пройти всю програму або ж долучатися до окремих заходів на вибір батьків.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *