USAinUA – найкращий український сервіс вигідних покупок в США та Європі

USAinUA - найкращий український сервіс вигідних покупок в США та Європі


Бажаєте купувати оригінальні американські та європейські товари зі знижкою до 70%, але не хочете довго чекати на їхню доставку? Тоді вам варто зробити замовлення, скориставшись послугами компанії USAinUA.

Остання працює на профільному ринку вже 7 років. За цей час вказаній компанії вдалося завоювати високий рівень довіри на профільному ринку. Клієнти пишуть про usa in ua відгуки винятково позитивного характеру.

Тож розглянемо детальніше, чому люди все частіше купують товари в США та Європі, користуючись послугами згаданої компанії.

Широкий асортимент продукції

Скориставшись послугами USAinUA, можна здійснити вигідну покупку у таких закордонних реалізаторів, як:

 • Amazon;
 • Ebay;
 • Best Buy;
 • Sears тощо.

Через офіційний сайт компанії люди купують брендовий одяг, взуття, електроніку, товари для дітей, аксесуари, автозапчастини і не тільки.

USAinUA - найкращий український сервіс вигідних покупок в США та Європі

Крім того, фахівці USAinUA допомагають клієнтам знайти потрібний товар по фото. Представники компанії оперативно відшукають потрібну продукцію за кордоном за мінімальною ціною, а також запропонують варіанти доставки на вигідних умовах.

Якісний сервіс

Представники USAinUA доклали максимум зусиль, щоб клієнтам було зручно користуватися їхніми послугами. Так, зробити замовлення товару та його доставку можна безпосередньо на сайті компанії. Для цього потрібно заповнити форму на головній сторінці онлайн-платформи.

Замовлення здійснюється в кілька простих етапів. Клієнти мають:

 • вибрати бажану продукцію;
 • замовити розрахунок вартості;
 • оплатити товар.
USAinUA - найкращий український сервіс вигідних покупок в США та Європі

Після цього покупцям залишається лише чекати на доставку замовлення. У середньому вона займає від 2 до 7 днів у випадку транспортування товару літаком (залежно від того, звідки прямує посилка). Також можливе транспортування замовлення із США морем. На це йде орієнтовно 28-35 днів.

До слова, USAinUA надає й додаткові послуги. Зокрема, йдеться про:

 • захист клієнтів від недобросовісних продавців;
 • допомогу з поверненням товару;
 • проведення переговорів з продавцем;
 • допомогу з митним оформленням тощо.

Представники згаданої компанії завжди готові надати консультацію клієнтам з будь-яких питань. Для цього можна замовити зворотній зв’язок на сайті USAinUA або самостійно зателефонувати фахівцям за номером  0800 330 317, (044) 58 55 380, (097) 68 86 161 чи (050) 05 00 238.

Варто зазначити, що працівники вказаної компанії готові комунікувати з клієнтами і в онлайн-режимі. Написати їм можна на електронну пошту zakaz@usain.ua або в чат-боті.

Тож робіть замовлення товару із США чи Європи швидко та на вигідних умовах, скориставшись послугами компанії USAinUA. 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *