Де купити якісні складські підіймачі в Україні

Де купити якісні складські підіймачі в Україні


Як показує практика, складські підіймачі – це чудове рішення для прискорення перевантажувальних робіт на виробництві. Дуже важливо, щоб такий тип техніки забезпечував не лише високу ефективність роботи, але й гарантував безпеку працівників.

Тож останнім часом все більшою популярністю користуються вакуумні підіймачі. Це – інноваційне рішення, розроблене з фокусом на користувача.

Щоб бути впевненим у якості, варто купувати вакуумні підіймачі винятково у перевірених реалізаторів. До таких належить, наприклад, компанія TAWI. Остання виготовляє техніку у відповідності до шведських стандартів.

Розглянемо детальніше, завдяки чому вакуумні підймачі вищевказаного виробника змогли завоювати прихильність великої кількості клієнтів.

Ергономічність та зручність

Власники вакуумних підйомників TAWI стверджують, що цей інструмент робить процес обробки вантажів більш безпечним та ефективним. Завдяки зручності ліфтерів, їх може використовувати людина з будь-яким рівнем підготовки.

До слова, не важливо, користувач є лівшею чи правшею. Адже наявність ергономічної ручки забезпечує хороше робоче положення для оператора.

Безпечність

Як вже вказувалося, підйомники TAWI згаданого типу використовують вакуумну силу для захоплення та підйому вантажу. Це гарантує:

  • захист від пошкодження товару;
  • безпеку для оператора.

Такі підйомники оснащені спеціальними всмоктувальними ніжками. Компанія TAWI пропонує широкий вибір цього приладдя, яке можна змінювати відповідно до потреб користувача.

До того ж, гнучка ручка дозволяє досягати потрібної висоти підйому без напруження плечей та спини.

Високі показники вантажопідйомності

Вакуумні підіймачі згаданого виробника мають здатність підіймати вантаж до 270 кг. Це можливо завдяки універсальності вказаного обладнання.

Вони легко впораються із підйомом не лише простих коробок, а й великих деталей до автомобілів. Крім того, користувачі можуть додавати швидку муфту, яка допоможе одночасно підіймати кілька видів вантажу завдяки перемиканню між різними всмоктуючими лапками. 

Де купити вакуумні підіймачі TAWI

Щоб купити вакуумні підіймачі, достатньо перейти на офіційний сайт згаданого виробника. В каталозі компанії можна знайти:

  • багатофункціональні вакуумні підіймачі;
  • високочастотні вакуумні підіймачі;
  • підіймачі ATEX;
  • підіймачі з нержавіючої сталі.

Також компанія пропонує вказаний вид техніки, адаптований під потреби конкретного клієнта.

Якщо покупець не може самостійно зробити вибір на користь тієї чи іншої продукції, він має змогу зателефонувати представникам TAWI за номером +380673208004.

Крім того, фахівці можуть надати консультацію в онлайн-режимі. Для цього достатньо написати їм на електронну пошту info@tawi.com.ua.

Тож потурбуйтесь, щоб робота на вашому підприємстві стала безпечнішою та ефективнішою, придбавши вакуумні підіймачі TAWI.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *