Де купити якісні принтери та багатофункціональні пристрої для офісу в Києві

Де купити якісні принтери та багатофункціональні пристрої для офісу в Києві


Принтер та багатофункціональний пристрій (бфп) – це саме та техніка, без якої неможлива робота в офісі. Вони допомагають суттєво прискорити процес документообігу. Тож варто максимально відповідально підійти до вибору вищевказаних пристроїв.

Обладнання для друку документів краще купувати у перевірених реалізаторів, які можуть дати професійну оцінку тому чи іншому виду техніки. Так, клієнти все частіше обирають продукцію від “Мегапринт”.

Спробуємо розібратися, у чому запорука успіху вказаної компанії, яка активно працює у місті Київ..

Широкий асортимент продукції

“Мегапринт” пропонує своїм клієнтам техніку для офісу, яка здатна покрити всі існуючі потреби. Зокрема, в каталозі компанії можна знайти:

 • принтер для бізнесу;
 • цифрові друкарські машинки;
 • широкоформатні принтери;
 • багатофункціональні пристрої тощо.
Де купити якісні принтери та багатофункціональні пристрої для офісу в Києві

Останні користуються високим рівнем попиту серед офісний працівників завдяки своїй універсальності. Адже багатофункціональні пристрої здатні поєднувати в собі:

 • копір;
 • принтер;
 • сканер;
 • факс.

Варто зазначити, що “Мегапринт” має в своєму асортименті винятково продукцію перевірених брендів. Тут можна знайти техніку Xerox (Ксерокс), Epson (Епсон), Canon (Кенон), Hewlett-Packard HP (ХП) тощо.

Клієнтоорієнтованість

Клієнтами “Мегапринт” стають як маленькі компанії, так і корпорації. Адже згаданий реалізатор пропонує продукцію, яка різниться не лише за функціоналом, а й за ціновою політикою.

Крім того, клієнти можуть взяти у “Мегапринт” техніку в користування на потрібний термін. Принтер в оренду надається після укладання контракту з компанією. Ця послуга має такі переваги:

 • відсутність початкових інвестицій;
 • мінімізація простою техніку у випадку виходу з ладу;
 • централізація процесів та керування;
 • оптимізація витрат на друк;
 • високий рівень захисту інформації у процесі друку тощо.
Де купити якісні принтери та багатофункціональні пристрої для офісу в Києві

До того ж, орендувавши офісну техніку, ви зможете чітко зрозуміти, яких саме пристроїв найбільше потребують ваші співробітники. Це дозволить в перспективі придбати лише ті гаджети та девайси, які найкраще підходять вашому бізнесу.

Як придбати офісну техніку в “Мегапринт”

Купити принтер та багатофункціональний пристрій (бфп) у представників вищевказаної компанії дуже просто. Зробити це можна безпосередньо на сайті “Мегапринт” всього в кілька кліків.

Якщо ж клієнт має сумніви щодо того, який саме принтер для офісу стане йому в нагоді, він може проконсультуватися з фахівцями компанії в телефонному режимі. Для цього потрібно набрати номер +38 (044) 33 77 888.

Також покупці мають змогу написати представникам “Мегапринт” на електронну пошту megaprint@megaprint.com.ua або поспілкуватися з ними особисто, відвідавши офіс компанії за адресою м. Київ, вул. Нижній Вал, 41.

Тож потурбуйтеся про оптимізацію процесу документообігу, замовивши професійну офісну техніку відомих брендів в “Мегапринт”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *