Житомирянин “оживив” герби українських міст

Житомирянин "оживив" герби українських міст


Письменник та волонтер з Житмоира Мартин Якуб реалізує проєкт “Як би виглядали герби наших міст в реальності”, пише Успіх in UA.

Нова серія візуалізації створена заради допомоги ЗСУ, повідомляє zhzh.com.ua.

“Задумав нову серію. “Як би виглядали герби наших міст в реальності”. Перший, ясно діло шо, Житомир. Буду потихеньку робить. Якщо вам подобається те, що я роблю, скиньте пару гривень на ЗСУ”, – розповідає Мартин Якуб.

Згодом автор повідомив про закінчення свого проєкту з гербами українських обласних міст.

“Це було не просто. Не завжди все вийшло так, як я хотів. Але принаймні цей проект дає змогу трошки краще вивчити нашу Батьківщину. Давайте зробимо це загальнодоступним. У мене до вас прохання. Якщо якщо ви з одного цих міст, або вам є що про нього сказати, прошу напишіть під фотографією міста – За що ви його любите? І що варто там подивитися? Ну і традиційно прошу розповсюдити пост поширеннями та вподобайками. Не забувайте, будь ласка, донатити на ЗСУ. На будь-які фонди та збори, яким довіряєте. Або на мою банку, де я купую корисні речі на 3 окрему танкову Залізну бригаду”, – резюмував він.

Письменник Мартин Якуб активно популяризує авторів доби «Розстріляного відродження». Спочатку він за допомогою штучного інтелекту створив світлини цих літераторів і організував виставку, яка вже об’їздила чимало українських міст та побувала за кордоном. Також створив календар «Титани двадцятих» на 2024 рік із фотографіями авторів того періоду. Всі кошти від продажу йдуть на допомогу ЗСУ.

Читайте також: Штучний інтелект зобразив українські міста у вигляді чоловіків

Паралельно з цим письменник взявся за створення сайту, присвяченого авторам «Розстріляного відродження». 

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *