YAKTAK написав гімн української збірної на Євро-2024

YAKTAK написав гімн української збірної на Євро-2024


Кумир молоді, співак YAKTAK (Ярослав Карпук) презентував свій новий трек “Ми йдемо”, який є гімном єдності та боротьби, а разом з тим – неофіційним гімном збірної України на Євро-2024, пише Успіх in UA.

У пісні оспівується рішучість і сила людей, які об’єднуються заради спільної мети – досягнення перемог і повернення того, що належить їм по праву.

“Все своє життя я дуже люблю футбол. Памʼятаю, як ми грали просто всюди – на асфальті, на траві, десь в полі, розставляючи ворота з кепок. Памʼятаю, як мріяв колись, щоб на стадіоні перед матчем співали мій трек. Надихнувшись цим вайбом і створилася ця пісня”, – коментує YAKTAK.

YAKTAK написав гімн української збірної на Євро-2024

За словами артиста, “Ми йдемо” – це про непохитну віру у найкраще майбутнє для нашого народу.

“Кожен тут обіцяє тримати удар і йти до кінця разом зі своїми побратимами, що підкреслює глибокі почуття братерства та підтримки”, – говорить співак.

Ця пісня, яка легко має шанси стати фанатською піснею, яку співатимуть наші вболівальники, є потужним закликом до об’єднання і нагадуванням про те, що разом можна подолати будь-які труднощі та досягти поставлених цілей, повідомляє rbc.ua.

Після релізу багато відомих українських футболістів і легенд збірної підтримали трек. Серед них Андрій Пятов, Роман Зозуля, Данило Бескоровайний, Олександр Піхальонок, Ігор Харатін, Данило Ігнатенко, Микита Шевченко, Денис Бойко,Назарій Русин, Олександр Сирота, Назар Волошин та багато інших.

На жаль, перший матч на Євро-2024 збірна України зіграла невдало, розгромно програвши румунам.

Але Ярослав вірить, що ми ще зможемо згуртуватися. А цей трек – обʼєднати та надихнути наших людей. Адже пісня, як заявляє YAKTAK, не лише про футбол та спорт: вона ще й про те, що “потрібно вставати і йти вперед”.

Читайте також: Штучний інтелект спрогнозував перспективи України на Євро-2024

“Вона частково про війну, про життя і, найголовніше, про силу українців постійні випробування, боротьбу та наше життя”, – резюмує співак.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *