В Україні встановлять наймасштабніший літературний рекорд

В Україні встановлять наймасштабніший літературний рекорд


У конференц-залі Міжрегіональної Академії Управління Персоналом (МАУП) відбудеться офіційна процедура оголошення наймасштабнішого в історії України літературного рекорду, пише Успіх in UA.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла очільниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Величезний авторський колектив – 228 літераторів, об’єдналися для написання книги “Босорка” на 2833 сторінки, де всебічно розкрили ключового персонажа – Карпатську відьму босорку. Кожен з авторів писав свій розділ, маючи лише загальну фабулу: особистість головної героїні та локацію подій – древнє карпатське село Старі Мухомори.

Безліч героїв відвідували босорку з метою отримати від неї допомогу, і читачеві постали різножанрові історії: сатира, жахи, містика, гумор, фентезі, фантастика та багато іншого.

Колективний безпрецедентний твір претендує одразу на два рекорди – за кількістю співавторів і за кількістю сторінок печворку.

“Це – перше в Україні таке колосальне досягнення, і не тільки з точки зору дослідження самобутньої карпатської міфології, а й в плані розвитку новітнього літературного жанру. Ініціатор та організатор рекорду – апологет колективного літературного печворку, автор гротескно-сатиричних творів Сергій Батура (S. Batura)”, – зауважує Лана Вєтрова.

Партнери рекорду: громадський діяч, режисер, сценарист Антон Сладкевич, Міжрегіональна Академія управління персоналом та Видавництво «Лілія».

Читайте також: На Хмельниччині встановили рекорд за віком найменшого учасника флешмобу

Рецензентами рекордного літературного твору виступили членкиня Всеукраїнської спілки письменників та журналістів України Бражник Ольга і доктор філологічних наук, професор Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Бикова Тетяна.

Рекорд зафіксують сьогодні, 7 червня, о 12:00.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *