В Україні створили “термометр для психіки” для військових та цивільних

,
В Україні створили "термометр для психіки" для військових та цивільних


В Україні створили нейротехнологічний стартап Anima, який націлений допомогти людям запобігти розвитку розладів психіки, пише Успіх in UA.

Над проєктом працювали протягом трьох років. Anima допомагає провести онлайн діагностику небезпечних станів психіки на ранніх етапах з використанням методу eye-tracking, або аналізу руху ока. Фахівці називають створений ними інструмент “термометром для психіки”.

“Аналізуючи рухи очей, те, як люди помічають та затримують увагу на емоційних, загрозливих стимулах, ми можемо визначити рівень тривожності або депресії, по суті, те, наскільки перспективним і безпечним сприймає людина навколишній світ”, — говорить нейробіолог Сергій Данілов.

Українські військові мають змогу скористатися Anima безкоштовно. Цивільні ж мають змогу обрати потрібний їм тарифний план. Вартість найдешевшого складає 39 грн за тест, повідомляє ain.ua.

Читайте також: У Чернівцях проходить збір книг для поранених захисників України

“Класичні психологічні тести лише частково розв’язують проблему моніторингу готовності військових до стресів. Anima закриває питання визначення психологічної готовності до бою та дає змогу вчасно фіксувати небажані зміни психічного стану військового після і між боями для його своєчасної та швидкої реабілітації”, — зауважує військовий психолог “Азову” Віктор Комаренко.

Для отримання психологічної допомоги потрібно перейти за посиланням.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *