В Україні створюється єдина всеукраїнська платформа відеоспостереження

В Україні створюється єдина всеукраїнська платформа відеоспостереження


В Україні створюється єдина всеукраїнська платформа відеоспостереження, куди вже інтегровано понад 8 тисяч відеокамер, необхідних для покращення ситуації з безпекою в країні, пише Успіх in UA.

«Важливим завданням є захист українців від злочинності. Створюємо єдину платформу відеоспостереження. З понад 50 тисяч наявних відеокамер понад 8 тисяч уже інтегровано, і ця робота постійно триває», — говорить прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

Він додав, що влада України змінює стандарти безпеки в цивільному житті, що є потребою воєнного часу, яка збережеться і після війни. Через це формування безпечного середовища для українців стане одним із пріоритетів уряду на 2024 і наступні роки, повідомляє shotam.info.

Читайте також: На Рівненщині підготували вже понад 100 операторів дронів

Раніше міністр внутрішніх справ Ігор Клименко раніше заявив, що з 50 тисяч камер, які планується встановити, понад 7 тисяч будуть так званими «інтелектуальними». Результати аналізу відеоматеріалів з камер спостереження використовуються правоохоронцями для розкриття злочинів, зокрема військових.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *