В Україні презентували новий збірник рецептур для шкільних їдалень

В Україні презентували новий збірник рецептур для шкільних їдалень


В Україні відбулася презентація нового збірника рецептур для шкільних їдалень, який складається з 621 страви, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров’я України у Facebook.

Збірник на підтримку Стратегії реформи системи шкільного харчування, яка реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської, розробила команда шеф-кухаря та ідеолога проєкту “Культура їжі” Євгена Клопотенка.

Усі страви розроблені спільно з провідними нутриціологами та технологами України та враховують актуальні потреби дітей у харчуванні. У збірнику є понад 80 альтернативних рецептур без лактози та глютену, а у кожній технічній картці вказані наявні алергени.

«Тепер навіть якщо у школі лише одна дитина має особливі потреби в харчуванні, то вона, як і інші діти, матиме доступ до здорової їжі», – говорить міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Читайте також: Фільм “Борщ. Секретний інгредієнт” Євгена Клопотенка можна подивитися на Netflix

Сам збірник складається не тільки з покрокових рецептів, а й технічних карток, що значно полегшать роботу шкільних кухарів. Вони адаптовані до різних форматів приготування: і на старому обладнані, й на сучасному. Кожна страва супроводжується прикладами подачі та оформлення.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *