В Україні презентують найкращі короткометражні фільми

В Україні презентують найкращі короткометражні фільми

23 серпня відбудеться прем’єра Альманаху фільмів-переможців першого Конкурсу короткометражних проєктів “Короткі зустрічі” імені Кіри Муратової, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ДержКіно у Facebook.

Ознайомитися із картинами можна буде о 16:00 на YouTube каналі Одеської кіностудії.

До слова, вказаний конкурс було започатковано у 2019 році Одеською кіностудією спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, а із 2021 року він проводиться ДержКіно спільно з Одеською кіностудією.

Метою Конкурсу є підтримка молодих кінематографістів. Назва “Короткі зустрічі” вказує на метраж фільмів-конкурсантів та присвячується першій самостійній короткометражній кінокартині Кіри Муратової, яку вона створила на Одеській кіностудії.

Переможцями 2019 року стали:

  • 1 місце — “Згасаюче світло”, автор сценарію та режисер Іван Орленко (створено за підтримки Держкіно);
  • 2 місце — короткометражний Фільм “Бог Простить”, автор сценарію Марія Артеменко; режисер-постановник Оганнес Хачатрян (створено за підтримки ДержКіно);
  • 3 місце — “Альфа”, автор сценарію та режисер Олена Рубашевська.

“У 2023 році Одеська кіностудія створила альманах фільмів-переможців Першого Конкурсу, аби нагадати, що мистецтво існує попри все! Короткометражні фільми пронизані спільною воєнно-апокаліптичною тематикою, змушують задуматися про найважливіше та точно не лишать вас байдужими!”, – зауважують організатори події.

Читайте також: Фільм “20 днів у Маріуполі” покажуть в українських кінотеатрах

Варто зазначити, що альманах створено за сприяння Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *