В Україні покажуть фільм про боротьбу енергетиків з російськими атаками (де дивитися)

,
В Україні покажуть фільм про боротьбу енергетиків з російськими атаками (де дивитися)


У неділю, 16 квітня, на українському телебаченні покажуть прем’єру документального фільму “Блекаут. Різдво”, пише Успіх in UA.

Так, стрічку можна буде переглянути о 23:10 на телеканалі СТБ.

Над картиною працювали представники Об’єднання українських продюсерів (ОУП) та SPACE Production. В основу фільму лягли дванадцять історій із п’яти міст: Одеси, Львова, Павлограда, Харкова, Києва.

“В минулий рік все так швидко змінюється, що ми ледве згадуємо події, наприклад, жовтня. (Пригадую, що я готувалася до ядерної війни.) “Блекаут. Різдво” фіксує той період, коли ми всі, хто залишився в Україні, готувалися до життя без електроструму. Це фільм про тих, завдяки кому цього тотального апокаліпсису не сталося, хоча ракетні удари робили для цього все. Російські атаки нанесли величезну шкоду, настільки велику, що я і приблизно не уявляла, які знищення стоять за буденним “пошкоджена мережа”. Тільки у процесі зйомок я зрозуміла, яка титанічна праця велася нашими енергетиками для підтримання мережі у робочому стані. Ми покажемо вам людей, завдяки яким сталося диво різдвяних вогнів в українських домівках”, – говорить авторка сценарію та креативна продюсерка фільму Тала Пристаєцька.

Читайте також: Фільм про російсько-українську війну “Життя на межі” тепер доступний для онлайн-перегляду (трейлер)

Варто зазначити, що знімальна група “Блекаут. Різдво” отримала ексклюзивний доступ до низки критично важливих об’єктів інфраструктури, які постраждали від російських атак, повідомляє cinema.in.ua.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *