В Україні планують збудувати вісім заводів із виробництва сільгосптехніки

В Україні планують збудувати вісім заводів із виробництва сільгосптехніки

Протягом десяти років після Перемоги в Україні планують збудувати вісім заводів із виробництва сільськогосподарської техніки, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Відповідно до “Стратегії розвитку агропромислового комплексу”, в Україні мають з’явитися два заводи моторної техніки потужністю 1,5 тисячі одиниць: 1,2 тисячі тракторів та 300 комбайнів. Також фахівці планують збудувати шість заводів навісної та причепної техніки потужністю 10 тисяч одиниць.

Як зазначається у документі, інвестиційна привабливість будівництва в Україні полягає в:

 • наявності стійкого внутрішнього попиту з необхідністю імпортозаміщення;
 • наявністю розвинутої ресурсної бази виробництва комплектуючих.

Стратегія передбачає збільшення показника потужності наявної техніки до 0,88 кінських сил/га.

В Україні планують збудувати вісім заводів із виробництва сільгосптехніки

Читайте також: На Чернівеччині презентували лавандове поле та унікальний завод з виготовлення ефірних олій

Загалом сектор сільськогосподарської техніки потребує інвестицій у розмірі 720 млн доларів.

Успіх in UA

3 відповіді до “В Україні планують збудувати вісім заводів із виробництва сільгосптехніки”

 1. Аватар Олексій
  Олексій

  Побудова нових заводів це чудово! Але для початку перестаньте нищити існуючі, тим більше не руками рашистів а своїми власними!!! Чернівецький машинобудівний завод! Одне з найбільших, і можливо на даний момент єдине функціонуюче (бо практично всі інші зруйновані рашистами), підприємтсво яке своїм обладананням забезпечувало функціонування нафтогазової, хімічної, енергетичної промисловості – свідомо знищується і доводиться до банкрутства через необгрунтовані санкції, які накладені з подачі сумнівних людей ( частина з яких уже за гратами), була створена комісія, яка після ряду перевірок, довела , що порушень немає, або усунуті і рекомендувало зняти санкціїї, проте уже 9-й місяць підприємство не працює… 300+ людей без роботи, державний та місцевий бюджети недоотримали десятки мільйонів податків…ЦЕ злочин проти України і українського народу!!!!

 2. Аватар Natalie
  Natalie

  Український бізнес необхідно не лише розвивати, а і не давати занепадати вже існуючому! У тих же Чернівцях саме зараз єдиний на даний час машинобудівний завод (ТОВ Машзавод) вже девʼятий місяць не функціонує через неправомірні санкції, хоча дане підприємство, будучи одним з найбільших платників податків в області, могло б суттєво підтримувати економіку та обороноздатність країни у такі скрутні часи! Проте через бездіяльність місцевої влади на сьогоднішній день понад 300 працівників залишилися без роботи, а підприємство знаходиться на межі банкрутства! Це справжнісінький злочин проти держави!

 3. Аватар Сергій
  Сергій

  Треба відкривати нові заводи і робочі місця,але й не треба доводити до банкрутства такі підприємства як ТОВ»Машзавод».Де справидливість?Завод втрачає спеціалістів. Люди немають за що існувати.Робота нашого підприємства -це енергонезалежність держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *