Укренерго модернізуватиме електромережі на основі новітніх технологій

Укренерго модернізуватиме електромережі на основі новітніх технологій


Укренерго спільно із американською компанією Cisco візьметься за модернізацію елетромережі на основі новітніх технологій, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на каналі Укренерго у Telegram.

Робота буде проводитися в межах пілотного проєкту “Мережа майбутнього” з модернізації та посилення захисту магістральних мереж, впровадження технологій Інтернету речей у секторі енергетики. Для втілення проєкту в життя українська компанія підписала Меморандум про взаєморозуміння зі світовим лідером у галузі цифрових мережевих технологій Cisco.

Серед п’яти напрямків ініціативи “Мережі майбутнього” першочергово співпраця з CISCO буде спрямована на захист технологічних мереж.

“Проєкт включає модернізацію мереж та впровадження сенсорів і програмного забезпечення для моніторингу безпеки технологічних процесів. За допомогою нових технологій та підходів до захисту від CISCO ми зможемо краще виявляти потенційні кіберзагрози для технологічних мереж та ефективно на них реагувати”, – зауважують представники Укренерго.

Також разом з CISCO Укренерго працюватиме над:

  • модернізацією інфраструктури мереж та покращенням систем управління та захисту, щоб підвищити стійкість синхронізації енергосистеми з ENTSO-E, забезпечити стабільність та надійність роботи в умовах війни;
  • наданням працівникам оперативної підтримки експертів прямо під час робіт через Webex експерт, щоб прискорити та покращити якість виконання робіт. Для цього на пілотній підстанції буде побудована необхідна мобільна інфраструктура зв’язку;
  • навчанням та обміном досвіду для можливості впровадження сучасних технологій, розробкою спеціальних навчальних курсів;
  • підтримкою реалізації проєкту балансування навантаження на водонагрівачах, спрямованого на зменшення навантаження на енергосистему у пікові години споживання.

Читайте також: У Чернігові створили електричний візок для українських військових

“Цей стратегічний крок між Укренерго та CISCO відкриває нові можливості для модернізації енергетичного сектору України. Об’єднуючи нашу експертизу та провідні рішення CISCO в цифрових технологіях, ми прагнемо розвивати сучасну, стійку та ефективну енергосистему, що відповідає викликам сьогодення і ми вже робимо реальні кроки у цьому”, – зазначив член правління, директор з ІТ НЕК Укренерго Сергій Галаган.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *