Українці створили підставку для ніг для комфортного сидіння за комп’ютером

Українці створили підставку для ніг для комфортного сидіння за комп'ютером

Компанія VILNO презентувала підставку для ніг, створену для полегшення дискомфорту та покращення правильної постави під час тривалих періодів сидіння за комп’ютером, пише Успіх in UA.

Продукт компанії — FootRester – поєднує в собі підніжку, масажер для ніг та підставку для ніг в одному багатофункціональному продукті. Особливість FootRester в тому, що він надає ослаблення болю в ногах і спині, розслаблення завдяки масажу та ергономічну підтримку стопи для запобігання сутулості.

FootRester виготовляється з бамбукового дерева. А завдяки легкому регулюванню висоти ви можете знайти ідеальне положення, яке відповідає вашим унікальним потребам, забезпечуючи оптимальний комфорт і підтримку, повідомляє ain.ua.

Як зазначають розробники, вбудовані масажні ролики та подушка з піни з пам’яттю надають приємний масаж стопи, який ефективно розслабляє напругу та біль у спині, сприяючи релаксації та загальному покращенню самопочуття.

Українці створили підставку для ніг для комфортного сидіння за комп'ютером

Читайте також: Українські розробники вперше матимуть окремий павільйон на найбільшій у світі ігровій конференції

До слова, VILNO запустили краудфандингову кампанію на Kickstarter, маючи на меті залучити 5 тисяч доларів. Проте всього за перші 3 дні вдалось зібрати понад 20 тисяч і отримати 226 бекерів. За 14 днів проекту вдалося зібрати понад 103 тисячі доларів і більше 1 тисячі замовлень по всьому світу.

Успіх in UA

Одна відповідь до “Українці створили підставку для ніг для комфортного сидіння за комп’ютером”

  1. Аватар Михайло
    Михайло

    1. Для чого об’єднувати два пристрої в одному (підставка і масажер)? Це різні речі і не всім потрібні обидва пристрої. Тобто продаж, як казали в часи СРСР “с нагрузкой”. Тобто нав’язування зайвого.
    2. Бамбук ??? Що він в даному випадку дає? Це зрозуміло для країн, де бамбук є своєю рослиною. Чи може одразу планується виготовлення в Китаї? Якщо так, то як щодо підтримки національного вироббника, а не тільки краудфандинг.

    Україні потрібні справжні інновації, які відповідають сучасному рівню технологій, а не подібні кустарні розробки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *