Український виробник розпочав продаж очищених варених яєць в розсолі

,
Український виробник розпочав продаж очищених варених яєць в розсолі


Відтепер українці можуть придбати очищені варені яйця в розсолі. Таку продукцію в категорії Ready-to-Cook вивела на ринок вітчизняна компанія “Овостар Юніон”, яка займається виробництвом яєць, пише Успіх in UA.

Такий продукт має високий рівень попиту на міжнародних ринках. За словами представників “Овостар Юніон”, найбільшу потребу в чищених яйцях відчувають сектор HoReCa, комбінат комунального харчування, кейтерингові компанії та виробники їжі пропозиції Ready-to-Eat.

Наразі українська компанія вже представила таку продукцію, упаковану у відра ємністю 3,3 л. Для її виготовлення “Овостар Юніон” отримує яйця конвеєрними лініями з птахофабрики “Ясенсвіт”. Продукт сканується на якість, цілісність шкаралупи, сортується за розміром, відварюється за температури 96°С, охолоджується й очищається за допомогою сучасного технологічного обладнання.

Читайте також: Волонтери із Закарпаття створили для українських захисників лазне-пральний комплекс зі Starlink і тепловою гарматою

Як стверджують представники компанії, очищені яйця в розсолі можна використовувати для приготування салатів, бутербродів, як декор для банкетного столу.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *