Український дизайнер випустив благодійну колекцію одягу, присвячену літаку “Мрія”

Український дизайнер випустив благодійну колекцію одягу, присвячену літаку "Мрія"

Український дизайнер FROLOV та державне підприємство “Антонов” виупстили спільну колекцію одягу, присвячену найбільшому літаку світу АН-225 “Мрія”, пише Успіх in UA.

Український дизайнер випустив благодійну колекцію одягу, присвячену літаку "Мрія"

В колекції представлені три моделі футболок, худі та світшот. На речі нанесли логотипи «Мрія» та Cossack — останнє є кодовою назвою НАТО для літака.

Характерним елементом в дизайні футболок та світшота стали дві блискавки на горловині, завдяки яким можна регулювати її глибину, а худі доповнили блискавками на рукавах.

Айтеми також прикрасили двома горизонтальними жовто-блакитними смугами, які також були в дизайні корпусу “Мрії”, та вишитим брендингом FROLOV та ANTONOV, повідомляє donttakefake.com.

Речі з колаборації виготовили на українській трикотажній фабриці “Роза”.

Усі кошти з продажу речей передадуть на відбудову Ан-225 “Мрія”, яку 27 лютого 2022 року російські військові знищили його під час повітряної атаки на аеродром в місті Гостомель, Київської області.

Читайте також: Нова українська “Мрія” буде потужніша, ніж попередня

До слова, у листопаді 2022 року генеральний директор ДП “Антонов” Євген Гаврилов повідомив, що роботи з будівництва нового літака вже розпочались. Одразу після знищення літака в “Укроборонпромі” оцінили його відбудову у 3 млрд доларів, а у травні 2022 року Володимир Зеленський назвав суму у 800 млн доларів.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *