Українську комедію “Мої думки тихі” покажуть в ефірі національного телемарафону

,
Українську комедію "Мої думки тихі" покажуть в ефірі національного телемарафону


Фільм українського виробництва «Мої думки тихі» покажуть в ефірі національного телемарафону «Єдині новини». Комедію транслюватимуть 5 січня о 21:00, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сайті Державного агентства України з питань кіно.

Лірична комедія Антоніо Лукіча «Мої думки тихі», що стала для режисера дебютом у повному метрі, – це історія про молодого звукорежисера Вадима. Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, він отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити “незручну Україну” і вирушити в “привабливу Канаду”, подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.

Читайте також: Українським ветеранам та ветеранкам пропонують перекваліфікуватися на кіберфахівців

Автори сценарію – Антоніо Лукіч та Валерія Кальченко, продюсери – Алла Бєлая та Дмитро Суханов (кінокомпанія Toy Cinema), дистриб’ютор в Україні – компанія Arthouse Traffic. Стрічка стала одним із переможців Десятого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно.

«Щороку на Новий рік та Різдво ми вмикали фоном ТБ та робили щось із приємних новорічних ритуалів. Запахи цитрусових та хвої досі нагадують нам про свята з родиною і щасливий час дитинства. І ми шукали на ТБ щось, що додавало святкового настрою та відчуття цінності родини, кохання, можливості проявити емпатію. Трішки посміятися і поплакати… про щось важливе. Мабуть, тому фільм “Іронія долі” досі був популярним в українських домівках під час новорічних свят, разом із олів’є. Але цього року я не зміг його подивитись і не планую, як і будь-яке російське або радянське кіно… А ті ж самі цінності, як і раніше, я буду шукати протягом новорічно-різдв’яного тижня на ТБ у чомусь нашому, українському. Без радянської ностальгії… І Україна у 2023 вже має таке кіно», — коментує продюсер фільму Дмитро Суханов.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *