Українські розробники створили дослідницьку гру-медитацію

Українські розробники створили дослідницьку гру-медитацію

Українська студія Podoba Interactive зробила анонс дослідницької гри під назвою Back to Hearth, пише Успіх in UA.

Розробники описують Back to Hearth як затишну сюжетно-орієнтовану дослідницьку гру, в якій потрібно ремонтувати будинки покинутого лісового поселення, щоб повернути колишніх мешканців додому після того, як їхні будинки спустошили “Ліхо”, повідомляє techno.znaj.ua.

“Лихо спустошило всі будинки цього маленького лісового поселення. Лихо позбавило його сміху, розмов, позбавило життя. Головному герою треба розібратися з наслідками трагедії, полагодити всі пошкодження, упорядкувати кожен будинок. Створіть затишок у будинку, щоб повернути мешканців додому”, – йдеться у описі проєкту.

Усі будинки відрізняються один від одного і потребують індивідуального підходу. Десь потрібно полагодити вікно, що не закривається, а в іншому випадку треба відремонтувати паркан, що покосився.

Читайте також: Українські IT-спеціалісти розробили нову комп’ютерну гру про піратів

Ще десь може знадобитися очистити квітник від бур’янів. Після того, як будинок буде відремонтовано і приведено в порядок, потрібно розпалити вогнище. Після цього залишається лише трохи зачекати.

Українські розробники створили дослідницьку гру-медитацію

У грі Back to Hearth належить вивчати не тільки будинки та локації, а й історії людей, які тут проживали. Будинки пронизані спогадами, особистими речами, оберегами та іншими наративними елементами, що відкривають завісу над історіями.

Гра досить невибаглива. Для її запуску достатньо процесора Intel Core i3, 8 ГБ оперативної пам’яті та відеокарти рівня NVIDIA GeForce GTX 650. Також знадобиться 1 ГБ вільного простору на накопичувачі.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *