Українська «Мрія» з’явиться у новій грі від Microsoft

,
Українська «Мрія» з'явиться у новій грі від <strong>Microsoft</strong>


Підприємство «АНТОНОВ» та корпорація Microsoft уклали ліцензійний договір щодо права використання марки Ан-225 «Мрія» в новій версії продукту Microsoft Flight Simulator. Кожен його користувач зможе відчути себе пілотом унікального літака, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ANTONOV Company в Facebook.

Зокрема, представники компанії Microsoft звернулися до співробітників «АНТОНОВа» з ініціативою відродити в цій грі Ан-225 у вигляді, максимально наближеному до оригіналу. Українська компанія, зі свого боку, активно включилася в процес реалізації цієї ідеї.

«Ми хотіли запустити цю версію саме на річницю руйнування літака, до 27 лютого. Наше бажання – зробити все можливе для відновлення Ан-225. Ми плануємо перераховувати кошти ДП «АНТОНОВ», яке буде відбудовувати цей потужний літак», – говорить голова програми Microsoft Flight Simulator Йорг Ньюман.

Читайте також: Українські IT-спеціалісти розробили нову комп’ютерну гру про піратів

Командир екіпажу Ан-225, шеф-пілот Дмитро Антонов мав змогу протестувати нову гру від Microsoft. Він відзначив високий професіоналізм команди, яка працювала над розробкою цього продукту.

«Сьогодні я щасливий вітати Вас на борту найбільшого в світі транспортного літака Ан-225 «Мрія» у грі Microsoft Flight Simulator! Ми щиро вдячні всім, хто допомагає нам у відновленні цього славетного велетня. Щиро бажаю вам отримати насолоду від прекрасного, неповторного відчуття польоту, коли саме в ваших руках оживе могутній, неперевершений птах, який так красиво, легко та витончено почувається в небі! Сміливо вирушаємо в політ! Be brave like Ukraine! Mriya is coming! Ми відновимо її разом!», – зауважив Дмитро Антонов.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *