У Вінниці створили будинки-“лего”, які збирають за три доби (фото)

,
У Вінниці створили будинки-“лего”, які збирають за три доби (фото)


Вінницька будівельна компанія SAP на чолі із Анатолієм Скорбачем створила круглі будинки-“лего”, які збираються за три доби, пише Успіх in UA.

“Ідея будівництва круглих хатин з’явилася після того, як до мене потрапила низка книг про езотерику. Я читав і звертав увагу на вібрацію, енергію, знав, що в круглих будинках це все інакше. Зрештою захотів і сам жити в такому будинку, тож близько двох років тому почав втілювати мрію в реальність”, – говорить керівник проєкту.

Будинки-“лего” зводять із цільного бруса. ЇХній дах вкривають м’якою черепицею. Також конструкції стягують спеціальним тросом, щоб вони могли витримати ураган і землетрус.

Конструктори зауважують, що, завдяки круглій формі, будинки-“лего” простіше прогріти завдяки меншій площі контакту стін із зовнішнім середовищем.

“Спершу ми пропонуємо клієнту п’ять проєктів домівки на вибір: від 31 до 160 квадратних метрів. Наступним кроком визначаємо кількість поверхів – один чи два. Далі плануємо кімнати, а після – даємо план фундаменту. Встановлення будинку починається вже після облаштування фундаменту та проведення всіх необхідних комунікацій”, – зазначає Анатолій Скорбач.

Читайте також: У Сумах побудують модульне містечко для переселенців (фото)

Усі деталі будинку доставляють на будмайданчик готовими. Тому споруду можна звести всього за три дні, повідомляє shotam.info.

“Усе, що нам потрібно, – цільні бруси з сосни чи смереки, “метелики”, що скріплюють дерево між собою, і гарна погода”, – додає Анатолій Скорбач.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *