У театрі “Колесо” відбудеться першопрочитання п’єси Олександра Володарського  “В Португалії зараз тепло”

У театрі "Колесо" відбудеться першопрочитання п’єси Олександра Володарського  "В Португалії зараз тепло"


11 та 12 травня о 18:00 в Київському академічному театрі «Колесо» відбудеться прем’єра вистави «В Португалії зараз тепло» за п’єсою Олександра Володарського, пише Успіх in UA.

Київський академічний театр «Колесо» відкриває глядачам сучасну українську драматургію, бере до репертуару нові п`єси, твори українських і закордонних драматургів, що не йдуть в інших театрах України. Одне з головних творчих завдань театру – першопрочитання п’єс. Наразі в театрі «Колесо» граються 40 вистав, 27 з них були вперше представлені в Україні. 

Олександр Володарський – відомий сучасний український драматург, який працює в різних жанрах. В 2023 році написав трагікомедію «В Португалії зараз тепло» – життєву, реалістичну п’єсу про війну, сьогодення України, історію життя сільських сусідів подружжя Шпаків і їхньої сусідки Галі. Комічний і щирий сюжет п’єси сприймається сміхом зі сльозами, торкається самих глибин наших сердець.

Режисер-постановник – народна артистка України Ірина Кліщевська.

Звукорежисер – Світлана Петренко

Художник з освітлення – Ірина Макарова

Сценографія – Олег Пустовіт

Читайте також: У Київському академічному театрі “Колесо” відбудеться рекордна 1000-на вистава

Три головні ролі грають видатні актори театру «Колесо», провідні майстри сцени: Петро Миронов, Людмила Рудницька, заслужена артистка України Марія Грунічева. 

“Постановка стане популярною серед глядачів – ця п’єса про сьогодення українців з гумором і сумом, про те, як ми існуємо вдома і що відчуваємо”, – говорять в театрі.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *