У Сумах виготовляють подушки для сидіння для військових

,
У Сумах виготовляють подушки для сидіння для військових

З початку війни сумська майстриня Віта Пархоменко налагодила виробництво подушок для сидіння для ЗСУ. За її словами, так звані “підпопники” користуються неабияким попитом серед військових, пише Успіх in UA.

“Спробувала пошити, передала “на пробу” військовим. Вони сказали, що ці “підпопники” кращі, ніж ті, що як каремати, тому що вони їх носять за пазухою, а коли стрибають в танки, дістають. Вони теплі, м’які, зручні і з душею пошиті”, – говорить жінка.

Тканину для створення подушок жінці постачають благодійники та небайдужі люди.

“Благодійний фонд “Теплі обійми” тканину давав — це плащівка, синтепону трошки було. Люди віддають тканину. Також, я оголошувала збір, купили рулон ватину. Він не збивається, дуже зручний, недорогий, практичний і з цього шиємо. Вони всі одноразові, це “росходний” матеріал, тобто не витрачаються дорогі матеріали, тому що їх ніхто не буде прати, їх ніхто не буде сушити. Вони швидко шиються, головне конвейєром швидко шити”, – розповідає Віта Пархоменко.

Читайте також: Військове телебачення України покаже прем’єру проєкту “ТИ В ЗСУ”

Майстриня акцентувала увагу на тому, що її подушки стали популярними не лише серед захисників.

“Мами замовляють для своїх діточок, 50 гривень їх ціна, чисто символічна. Замовлень багато на них, а потім за ці гроші купується тепла білизна для військових. Зараз у мене 15 комплектів білизни вже є”, – додає жінка.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *