У “Софії Київській” пройде фестиваль високого мистецтва

У "Софії Київській" пройде фестиваль високого мистецтва


Із 17 до 20 серпня на території заповідника “Софія Київська” вже вшосте проходитиме фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, пише Успіх in UA.

Тема цьогорічного фестивалю — “Дорогу підкорює той, хто іде!”.

“Зараз є відчуття, що ми проходимо історичний, героїчний марафон. Ми не знаємо, який ще шлях попереду, однак наша ціль – це 603 628 км2 вільної України. Щоб подолати цю дистанцію, ми маємо бути сильними, зібраними, цілеспрямованими, і добігти всі разом, підтримуючи один одного. Дуже важливо, що цей шлях від початку війни пліч-о-пліч ми пройшли з митцями, які створили багато світлих і життєствердних проєктів, – в цьому наша сила та єдність”, — говорять організатори заходу.

Bouquet Kyiv Stage-2023 традиційно складатиметься з музичної, виставкової, театральної, екскурсійної, дитячої, кінопрограми та бесід під ясенем, повідомляє shotam.info.

Читайте також: У Полтаві пройде фестиваль “Майстерня міста – 2023”

Упродовж чотирьох днів фестивалю будуть представлені мистецькі проєкти, більшість з яких була створена під час великої війни, тому вони мають особливу цінність. У фестивалі візьмуть участь митці, які сьогодні знаходяться в лавах ЗСУ, та ті, хто в тилу активно пропагують українську культуру.  

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *