У Львові створили перший в Україні парк розваг для дітей із інвалідністю

У Львові створили перший в Україні парк розваг для дітей із інвалідністю


У Львові з’явився простір для дітей із інвалідністю, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційному сайті Львівської міської ради.

Відкриття такого парку розваг стало можливим завдяки роботі центру соціальних послуг “Джерело”. Кошти на створення простору надало подружжя американців Едді та Тетяна.

Парк займає 1,1 тисяч кв. м. Він поділений на дві зони – для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату та дітей з розладами спектру  аутизму. Тут є гойдалки та качелі для дітей на кріслах колісних, велика гірка та розваги для дітей з розладами спектру аутизму, мініфутбольне поле та багато цікавого, сенсорного і емоційного.

“Це не просто каруселі – всі діти з інвалідністю думають, що вони літають, коли катаються на качельках. Так вони відволікаються від реальності і поринають у світ, де їм радісно, тепло і безпечно. Це місце безпеки, радості і відкриттів ми розробили з дружиною Танею для дітей саме з такими діагнозами і типами інвалідності. Саме у Львові ми заклали хороший фундамент для нашої праці в Україні. Цей майданчик нам з дружиною коштував приблизно 60 тисяч доларів. В нас є персональна сімейна фундація, і 99% того, що ми робимо, це за свої власні кошти. Таких парків немає в Україні, і ми сподіваємося, що після перемоги першим, що будуть робити в Україні, це спеціальні майданчики для дітей, для людей похилого віку”, – говорить Едді Вейн.

Читайте також: Херсонський плавець із інвалідністю здобув шість золотих медалей на Кубку України

Крім каруселей, тут розташовані сенсорні локації для зорового контакту, щоб викликати у дітей певні асоціації, а також звукові панелі, де можна почути звуки різних інструментів.

“Для наших вихованців – це безпечний, доступний, цікавий і пізнавальний простір, де вони можуть порозважатися і отримати багато позитивних емоцій. Цей майданчик за власний кошт облаштувало подружжя американців Едді та Тетяна, які є засновниками організації The Bridge of Life. Вони приїхали в Україну на початку війни, і вже влітку торік запропонували зробити такий майданчик для дітей в Україні. Практично 4 місяці вони спостерігали за нашими дітьми, досліджували, які би розваги були найбільш доступні, пріоритетні і цікаві. Тому це повністю їх авторський проєкт, який дає можливість дітям з різними спектрами розладів отримувати розваги”, – зауважила керівниця центру соціальних послуг “Джерело” Зореслава Люльчак.

До слова, в подальшому Едді та Тетяна готові надавати консультації щодо будівництва доступних, цікавих та корисних майданчиків для розвитку.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *