У Києві з’явився мурал із зображенням Героя України Олександра Мацієвського (фото)

У Києві з'явився мурал із зображенням Героя України Олександра Мацієвського (фото)


На одній з адміністративних будівель Верховної Ради України з’явився мурал із написом “Слава Україні. Героям Слава”, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ВРУ у Facebook.

Новий мурал присвячений пам’яті всіх загиблих під час війни. На стінописі зображений Герой України Олександр Мацієвський, який був розстріляний росіянами після вимовлених слів: “Слава Україні”.

У Києві з'явився мурал із зображенням Героя України Олександра Мацієвського (фото)

Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний зазначив, що мурал — це вшанування пам’яті всіх героїв, які щодня захищають Україну та віддають за незалежність і територіальну цілісність найцінніше, — своє життя.

“Ми завжди маємо пам’ятати про подвиг кожного нашого героя, кожної героїні, які ціною всього наближають Перемогу України над жорстоким російським агресором. І ця пам’ять має увіковічитися з покоління у покоління”, — наголосив він.

Читайте також: У Києві створюють новий мурал із зображенням Пресвятої Богородиці (фото)

Автор муралу — французький художник Крістіан Ґуемі, відомий під псевдонімом С215. Під час офіційного візиту до Французької Республіки у січні 2023 року делегація Верховної Ради України відвідала фотовиставку робіт Крістіана Ґуемі, презентовану у будівлі Національної Асамблеї Французької Республіки. Там і виникла спільна ідея щодо створення муралу у Києві.

Це не перша робота Крістіана Ґуемі в Україні. До цього він вже створив вуличні роботи у Львові, Житомирі, Києві та звільнених Бучі, Гостомелі й Ірпені Київської області.

Успіх in UA


Одна відповідь до “У Києві з’явився мурал із зображенням Героя України Олександра Мацієвського (фото)”

  1. Аватар наталия
    наталия

    вважаю. що портрет мужнього чоловіка, героя-захисника рідної землі, дуже вчасний,бо підтверджує незламність нашого народу та є свідоцтвом того, що лише незначна кількість так званих чоловіків біжить за кордони батьківщини. Слава героям,що не шкодують свого життя за вільну Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *