У Києві відкрили мурал із зображенням зоозахисниці з Ірпеня

У Києві відкрили мурал із зображенням зоозахисниці з Ірпеня


У центрі Києва з’явився мурал “Сім’я для чотирилапого” із зображенням зоозахисниці з Ірпеня, пише Успіх in UA.

Розробкою та нанесенням зображення займалась творча група “Кайлас-В”, яка з 2002 року створила понад 70 муралів в Україні та за її межами. Серед них –  Свята Джавеліна, Грушевський та Крути у Києві. 

Головною героїнею муралу стала зооволонтерка Анастасія Тиха, яка разом з чоловіком пішки вивела близько 30 тварин, в тому числі, собак з інвалідністю, з охопленого війною Ірпеня. Фото, яке зафіксував відомий фотограф Крістофер Очіконе, облетіло не тільки Україну, але й увесь світ та стало символом відваги українців, які навіть у найважчі часи, ризикуючи своїм життям, не забувають про домашніх улюбленців.

“За допомогою муралу та інших наших проєктів з адопції ми хочемо популяризувати усиновлення чотирилапих, аби якомога більша кількість хвостатих знайшли люблячі сім’ї. У довгостроковій перспективі це допоможе зменшити як кількість безпритульних тварин в Україні, так і навантаження на самі притулки, які обмежені в ресурсах. Адже кожна адопція відкриває простір для прийому нових тварин, що потребують допомоги, лікування, стерилізації та, звісно, любові”, – зазначають представники suziria.ua.

Читайте також: В Ірпені відкрили найбільший мурал в Україні, присвячений письменникам

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *