У Києві відбулася вистава «Зерносховище» за п’єсою української драматургині Наталки Ворожбит

У Києві відбулася вистава «Зерносховище» за п'єсою української драматургині Наталки Ворожбит


На сцені столичного Національного академічного драматичного театру ім. Лесі Українки представили виставу Рівненського академічного українського музично-драматичного театру «Зерносховище» за п’єсою лауреатки Шевченківської премії, відомої української драматургині Наталки Ворожбит, пише Успіх in UA.

«Зерносховище» – знакова вистава Рівненського академічного українського музично-драматичного театру, яка отримала нагороду «Краща вистава 2022-2023» за версією фестивалю-премії «Гра». Вона не лише розповідає про страшний Голодомор, але й закликає до переосмислення нашої історії та сьогодення. Постановка змальовує долі окремих українців, що кохають, зраджують, живуть та просто прагнуть бути щасливими. І 1932-1933 рр. в контексті болісного сьогодення вже не здаються такими далекими. Яскрава постановка з красивим музичним оформленням нікого не лишить байдужим.  

Читайте також: Всеукраїнський театральний Фестиваль-Премія ГРА оприлюднив довгий список претендентів

«Люди хочуть справжнього мистецтва, хочуть отримувати ту енергетику, яку дає українська культура. Особливо якщо це ще й якісна культура, яка зроблена майстрами, з відчуттям відповідальності перед глядачем і з бажанням створити справжні національні культурні продукти. Та увага, яка сьогодні є на самому високому рівні до театру і взагалі до мистецтва та культури, це відповідь на ті запити, які йдуть від суспільства. А суспільство сьогодні хоче бачити театр, хоче бачити українську культуру, яка бореться, яка не тільки виживає, але й створює новий контент, яка створює нові якісні сучасні продукти світового рівня, яким без сумніву є і ця вистава», – сказав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *