У Києві створили квіткові інсталяції, які розповідають про боротьбу українських міст із ворогом

У Києві створили квіткові інсталяції, які розповідають про боротьбу українських міст із ворогом


Представники “Київзеленбуд” створили більше двадцяти квіткових інсталяцій у різних куточках столиці, які розповідають про героїв, українську унікальність та ідентичність, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці організації у Facebook.

Так, на Печерську можна побачити панно, присвячене Герою України із позивним “Да Вінчі”. Також на Протасовому яру фахівці створили інсталяцію на честь Романа Ратушного.

“Поділ висловлює свою шану Фортеці Бахмут і кожному захиснику. А на Либідській площі – символ нескореного Херсона, кавун, як нагадування, що все своє ми повернемо собі. Ми вклоняємося ЗСУ, вплітаючи їхню емблему у зелень парків Позняки та Перемога”, – зазначають представники “Київзеленбуду”.

Читайте також: У Києві з’явилося квіткове панно, присвячене Герою України “Да Вінчі”

У Голосіївського парку Рильського фахівці розмістили панно, на якому зображена дівчина, яка крокує ворожими танками до Перемоги.

“Наш дім – 603 548 кв. км., позначені у парку “Відрадний”. І гасло Be brave like Ukraine, яке квітне у парку на Троєщині, вже знає весь світ. У Святошинському та Дарницькому районах б’ються серця в ритмі України, а в Дніпровському районі ми розповідаємо, що закладено в наше ДНК. Наша сила – в нашому роді, і про це говоримо на просп. Бажана. Ми пишаємося красою наших орнаментів у парку Шевченка та на Каштановому бульварі, проспекті Оболонському та біля Харківської площі”, – додають фахівці.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *