У Києві презентували трейлер до фільму “Будинок “Слово”

У Києві презентували трейлер до фільму “Будинок “Слово”


20 березня в Українському кризовому медіа-центрі відбулася презентація офіційного трейлера до художнього фільму “Будинок “Слово”. Нескінченний роман” режисера Тараса Томенка, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ДержКіно України у Facebook.

“Будинок “Слово”. Нескінченний роман” – це драматична історія українських письменників доби “розстріляного відродження”. 1927 рік. Радянська Україна. За наказом Сталіна у Харкові збудовано кооперативний будинок “Слово”. Найвидатніших українських письменників заселяють у комфортні квартири. Усі вони стали учасниками експерименту, спрямованого на виведення нового типу радянського письменника та тотальний контроль за процесом творчості з метою створення єдиного художнього методу соціалістичного реалізму та не кожен із письменників погоджується оспівувати культ Сталіна. Неочікувано для мешканців будинку “Слово” до них підселяють нікому не відомого молодого письменника Володимира Акімова. Хто він? Ніхто не знає. З його появою в будинку “Слово” починають розгортатися дивні події, про що й досі мовчать його стіни.

Читайте також: Стало відомо, коли український фільм «Ти мене любиш?» вийде у кінопрокат

Головні ролі виконали Дмитро Олійник, В’ячеслав Довженко, Ніна Набока та Марина Кошкіна.

Продюсери — Юлія Чернявська, Олег Щербина, Пилип Іллєнко та Ростислав Мартинюк.

Виробництво фільму здійснила компанія Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міжнародного благодійного фонду «Солідарність».

Кінотеатральним дистриб’ютором фільму стала компанія B&H.

У національний кінопрокат стрічка вийде 9 травня.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *