У Києві презентували нову писанку проєкту PYSANKY.REBORN

У Києві презентували нову писанку проєкту PYSANKY.REBORN


У Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» презентували нову писанку проєкту PYSANKY.REBORN, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України у Facebook.

Художниця Олена Хом’якова, яка працює в Лаврській художній майстерні ім. І. Їжакевича, створила писанку в межах проєкту Анастасії Авериної. Вона натхнення розписами Трапезної церкви Прпп Антонія та Феодосія Печерських Національного заповідника «Києво-Печерська лавра».

«Ми дуже щасливі, що молоді художники долучаються до подібних проєктів, переосмислюють нашу культурну спадщину та плекають давні українські традиції. Ми завжди відкриті до співпраці з митцями, які надихаються Лаврою та прагнуть давати нове життя й наділяти новими сенсами памʼятки нашої національної святині», — наголосив гендиректор Заповідника Максим Остапенко.

Всеукраїнський фестиваль Писанки в Києві започаткований у 2016 році. Його мета – підтримка та популяризація українських народних традицій, розвиток народного мистецтва, вивчення культури та історії українського народу.

Читайте також: На Львівщині створили рекордно велику мозаїчну писанку

Виставка триватиме до 1 червня, аби всі охочі встигли побачити унікальні витвори українського писанкарства, які вдалося врятувати від ворожих обстрілів в Добропарку на Київщині.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *