У Києві презентують книгу про дитячу залежність від Інтернету

У Києві презентують книгу про дитячу залежність від Інтернету


У Києві пройде презентація нової книги літератора Ярослава Карпця (YARa) під назвою “Self-Harm/Cамопошкодження”, пише Успіх in UA.

У ній досліджуєються причини та наслідки дитячої залежності від Інтернету, а також пропонуються ефективні стратегії її подолання для батьків та педагогів.

“Чи замислювалися ви що робити, коли ваша дитина стає залежною від Інтернету? Як боротися з її постійною прив’язаністю до ігор, соціальних мереж та відео? Заборони не допомагають, а спроби домовитись і задобрити здаються безсилі. Іноді це може призвести до того, що дитина замикається в собі і перестає виходити на контакт. Запрошуємо батьків та всіх, хто цікавиться проблемою дитячої залежності від Інтернету, на захід, який поєднає в собі презентацію книги та перегляд фільму!”, – зазначається в анонсі події.

Читайте також: У Києві пройде презентація нової поетичної збірки Тетяни Шаповал

Тож у межах заходу, який відбудеться 30 травня о 15:00 за адерсою вул. Олександра Кониського, 83-85, буде проведена презентація книги “Self-Harm/Cамопошкодження”, а також здійнений показ фільму “ПРАНКНУЛИ” режисера Ісмаеля Жоффруа Шандуті.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *