У Києві покажуть фільм-розслідування “Діти для путіна”

У Києві покажуть фільм-розслідування "Діти для путіна"

У Києві відбудеться презентація першого фільму-розслідування “Діти для путіна” про насильницьку депортацію дітей у росію, пише Успіх in UA.

Авторами розслідування стали журналістка Олеся Біда та режисер Віталій Гавура, які представляють видання The Kyiv Independent.

У фільмі йдеться про механізм насильницької депортації українських дітей у росію та на тимчасово окуповані території України. Під час зйомок цього епізоду команда опитала понад 40 людей із різних регіонів нашої країни та окупованих територій, повідомляє suspilne.media.

Стрічка розкаже історії дітей, яких депортували з Маріуполя, та розкриє подробиці про групу неповнолітніх, яких торік у травні вивезли до росії й досі не повернули в Україну.

“На момент початку повномасштабного вторгнення в Маріуполі було майже 60 тисяч дітей. Ми не можемо, на жаль, підрахувати точну цифру. Але коли ми починали працювати над цим розслідуванням, я навіть уявити не могла реальні масштаби злочину”, — зазначає керівниця відділу розслідувань воєнних злочинів The Kyiv Independent Євгенія Моторевська.

Читайте також: В Україні запрацював Центр протидії злочинам рф проти українських дітей

Прем’єра стрічки запланована на 18 липня на 19:00 у київському кінотеатрі “Жовтень”. Після показу відбудеться обговорення з авторами фільму, правозахисниками, представниками правоохоронної системи та героями фільму.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *