У Києві батько та син дали нове життя першому українському автомобілю

Батько Юрій і син Євгеній з Києва відреставрували старий «Запорожець»  ЗАЗ 965 1967 року, пише Успіх in UA.

Про це вони розповіли на своїй своїй сторінці в Instagram.

Автомобіль їм дістався випадково, але любов до ретро техніки і наполегливість дали свої плоди.

Повністю перебраний двигун і ходова, салон вдалося наблизити до оригіналу.

Читайте також: Українські розробники представили нову модифікацію бронеавтомобіля “Новатор”

Юрій зізнається, що оригінальних запчастин знайти зараз майже неможливо, а якщо і трапляються, то коштують немалих грошей.

Євгеній в усьому допомагає батькові і мріє, коли здасть на права, їздити на «Запорожці» по Києву та подорожувати Україною.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *