У дитячій лікарні на Київщині відкрили Школу супергероїв

У дитячій лікарні на Київщині відкрили Школу супергероїв


У Київській обласній дитячій лікарні, що у місті Боярка, відкрили осередок “Школа супергероїв”, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства освіти та науки України у Facebook.

Школа супергероїв забезпечує доступ до освіти дітям, що перебувають на стаціонарному лікуванні. Освітній центр у Боярці — перший у Київській області та третій, який відкрили з початку повномасштабної війни. Нарешті діти тут зможуть навчатися, пізнавати нове та спілкуватися з однолітками у комфортному інтерактивному просторі. Неперервне навчання навіть під час лікування дозволяє їм не випадати з освітнього процесу, розвиватися та краще адаптовуватися у школі після одужання, а також спілкуватися та бавитися з однолітками.

Заняття з малюками тут проводили і раніше, але відкриття ДУ “Школа супергероїв” дає нові можливості для розвитку та креативу. Навчання не заважає лікуванню дітей, а органічно з ним поєднується та дозволяє відволікатися від лікарняних буднів — займаються лише з дозволу та за рекомендаціями спеціалістів.

Школа супергероїв у дитячій лікарні в місті Боярка вже надала 500 освітніх послуг для 130 дітей. Найближчим часом цю цифру планують збільшити втричі! А першого вересня тут уже пролунав перший дзвоник для двох першокласниць.

Читайте також: Перший урок в українських школах присвятять пам’яті захисників України

Освітній осередок у КНП Київської обласної ради “Київська обласна дитяча лікарня” вдалося створити завдяки міжнародній юридичній компанії Dentons та співпраці громадського сектору й бізнесу — ГО “Маленьке серце з мистецтвом” та “1+1 медіа”, Посольства США в Україні, проєкту “Право на освіту”, соціально відповідального бізнесу ТОВ “ЕдПро”, служби безпеки “Сіріус”, дизайн-бюро DVOETOCHIE, дизайн-студії Ionosfera, салону Modnashtora і дизайнерці Наталії Гудименко.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *