ТОП найпопулярніших українських фільмів за касовими зборами. Частина 2 (трейлери)

,
ТОП найпопулярніших українських фільмів за касовими зборами. Частина 2 (трейлери)

Минулого разу ми розповіли вам про вітчизняні кінострічки, які увійшли до першої п’ятірки лідерів за показниками касових зборів.

У цьому ж матеріалі Успіх in UA представить вам фільми, які замикають перелік найкасовіших картин часів незалежності.

«Захар Беркут»

Касовий збір – 35 507 049 грн

На шостій позиції опинилася екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. Картина режисерів Джона Вінна та Ахтема Сеінтаблаєва вперше побачила світ 10 жовтня 2019 року.

Слоган фільму – «У свободі моя сущність». У стрічці йдеться про боротьбу невеликої общини гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута із монгольською ордою на чолі із ханом. Події розвиваються у 1241 році.

«8 кращих побачень»

Касовий збір – 34 463 334 грн

Це – романтично-комедійний фільм, який вперше вийшов на екрани 3 березня 2016 року. Режисер – Марюс Вайсберг. Студія-виробник стрічки – «Квартал 95».

За сюжетом успішний бізнесмен Микита дізнається про те, що має невиліковну хворобу. Тож він вирішує знайти пару своїй дружині. Микита шукає чоловіка, який би зміг попіклуватися про його кохану та дітей.

«Скажене весілля 3»

Касовий збір – 28 983 765 грн

Як ви вже могли здогадатися, це – третя частина популярної української кінофраншизи «Скажене весілля». Прем’єра комедії припала на 25 лютого 2021 року. Режисер картини – Любомир Левицький.

Цього разу на весільний рушник вирішує стати наймолодша дитина із родини Сердюків – Захар. Вже традиційно для «Скаженого весілля» він обирає собі «екзотичну пару». Хлопець вирішує одружитися зі донькою циганського барона Радою. Як не дивно, але цього разу батько задоволений рішенням сина. Проте без пригод це весілля все ж не пройшло.

«8 нових побачень»

Касовий збір – 26 338 621 грн

Ще одна кінокомедія режисера Марюса Вайсберга. У широкий прокат стрічка вийшла 1 січня 2015 року.

У розпал чергової сімейної сварки Віра та Микита розповідають одне одному, якими бачать свої ідеальні «половинки». І стається диво! Вранці вони прокидаються не одне з одними, а зі своїми «мріями». Перед подружжям постає складний вибір: жити із ідеальною людиною чи все ж віддати перевагу коханню?

Читайте також: ТОП-5 найкасовіших українських фільмів та мультфільмів часів незалежності. Частина 1 (трейлери)

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *