Стала відома дата прем’єри українського фільму жахів “Конотопська відьма”

Стала відома дата прем'єри українського фільму жахів "Конотопська відьма"


Команда українського горору “Конотопська відьма” оголосила дату майбутньої прем’єри, пише Успіх in UA.

Стрічку можна буде подивитися в кінотеатрах з 22 серпня.

Це перший фільм з майбутньої лінійки жахів, що створює Film.UA. У центрі цих горорів будуть героїні з української міфології. “Конотопська відьма” розповідає історію помсти прадавньої відьми з Конотопу російським окупантам, що вбили коханого, повідомляє life.pravda.com.ua.

Стала відома дата прем'єри українського фільму жахів "Конотопська відьма"

Режисером-постановником фільму виступив Андрій Колесник. Сценарій створив Ярослав Войцешек, відомий роботою над мультфільмом “Мавка. Лісова пісня”.

За сюжетом стрічки, прадавня відьма з Конотопу закохується у звичайного хлопця та зрікається відьомських сил. Після того, як російські солдати захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого, вирішує помститися та повертає свої сили. Відьма завдає мученицької смерті загону окупантів, але не зупиняється на цьому й йде далі шляхом розплати.

Як розповідають творці фільму, ідея зняти таке кіно виникла у них після відео з Конотопу, знятого на початку повномасштабного вторгнення. Тоді російські окупанти зайшли в місто на Сумщині, а жительки міста почали поливати загарбників прокльонами.

“Центральний образ у фільмі – відьми – універсальний та близький, адже кожна українка має потужну внутрішню силу, здатну проявитися в моменти загрози. Персонаж, що прийшов до нас зі стародавніх міфів та легенд у сучасне життя, втілює єдине бажання всіх українців сьогодні – затято мститься кривдникам”, – говорить генеральна продюсерка фільму Ірина Костюк.

Зйомки почалися восени минулого року і тривали у Києві та біля міста в листопаді-грудні 2023 року. Тож на виробництво фільму пішло менше року.

Читайте також: Відбулася презентація тизеру українського фільму жахів “Конотопська відьма”

Головні ролі у фільмі зіграли Тетяна Малкова, Тарас Цимбалюк, Павло Вишняков, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев. Крім того, в одній зі сцен можна побачити акторів-військових: Назара Грабара, Олександра Печерицю, Володимира Ращука.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *