Офіційний трейлер українського фільму “Батько” став доступним для перегляду

Офіційний трейлер українського фільму "Батько" став доступним для перегляду

Відтепер усі охочі мають змогу переглянути трейлер українського фільму “Батько”, пише Успіх in UA.

“16 червня, напередодні святкування Дня батька, презентували трейлер психологічної драми з елементами детективу Олександра Кобзаря “Батько”. Глядачі, які вже побачили стрічку на фестивалі у Чернівцях, захоплено відгукуються про фільм, стиль оповіді драматичної історії стосунків головного героя із батьком та вишукане візуальне рішення картини”, – зазначають представники прес-служби картини.

До слова, прем’єра фільму “Батько” Олександра Кобзаря відбулася з великим успіхом 15 червня на Миколайчук OPEN – фестивалі глядацького кіно в Чернівцях, а в широкому прокаті стрічка з’явиться 27 липня, повідомляє cinema.in.ua.

Читайте також: В Італії відбудеться показ українського документального фільму “Свобода у вогні”

За сюжетом, бізнесмен Влад Артем’єв повертається до рідної домівки та дізнається про смерть батька. Вони довгі роки не підтримували зв’язку, і Влад намагається виправити всі свої помилки.

“Я хотів через фільм поспілкуватися саме з чоловічою публікою. Саме від нас залежить, як ми виховаємо своїх дітей і що ми залишимо нащадкам після себе. Ми повинні передивитися своє ставлення і відношення до себе, до родини, до своїх батьків. Хтось виріс без батька, хтось його втратив і не встиг сказати якісь головні слова, а хтось так і не знайшов зв’язок з ним. Шануй батька твого та матір твою, щоб продовжилися дні твої на землі. (Бут. 20:12). Що таке “шанування”? Це визнання, прийняття, повага та подяка. Подяка хоча б за те, що ми з’явилися  у цьому світі”, – говорить режисер стрічки Олександр Кобзар.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *