На Рівненщині військові взяли участь у фотосесії за участі тварин-терапевтів

На Рівненщині військові взяли участь у фотосесії за участі тварин-терапевтів


Четверо військових, які успішно пройшли курс реабілітації у КП “Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни” РОР, взяли участь у фотосесії, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Рівненської обласної державної адміністрації у Facebook.

Вона проводилася задля створення благодійного календаря на підтримку каністерапії.

Благодійний проєкт «Незламні» організувала Громадська організація «P4P». ГО постійно бере участь у реабілітації військових, залучаючи при цьому собак.

Для фотосесії чоловіки обирали улюблену тварину-терапевта.

Серед учасників проєкту – 31- річний доброволець з Молдови Іон Бубуйок. Чоловік брав участь в пекельних боях у складі 49-го окремого стрілецького батальйону “Карпатська Січ”. Внаслідок артобстрілу отримав важке поранення голови і руки. Суттєві пошкодження зазнали і моторні функції. Місяць був абсолютно не рухомий.

«Іон – взірець роботи над собою. Його прагнення до відновлення заслуговує захоплення. Завдяки своїй старанності та внутрішній силі він досяг неймовірних успіхів за час реабілітації», – розповідають каністерапевти.

Нині Іон інтенсивно вивчає українську мову. На фотосесію він обрав білу швейцарську вівчарку Ройса. Під час реабілітації вони стали справжніми друзями.

Богдан Мулярчук родом з міста Тернопіль. Минулого року під час бойових дій у Луганській області отримав осколкові поранення. Під час проходження реабілітації у госпіталі не пропускав жодного заняття із собаками. Терапевти розповідають, що Богдан був найактивнішим учасником.

Для фотосесії чоловік обрав білу швейцарську вівчарку Міраж.

Анатолій Махотін – уродженець Хмельниччини, боєць 81-ої окремої аеромобільної бригади. З перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати Україну. Анатолій отримав важкі поранення 1 січня цього року в Луганській області, після піврічної реабілітації повернувся до побратимів.

Чоловік запамʼятався терапевтам і всім працівникам госпіталю великою любовʼю до тварин. Адже навіть перебуваючи на лікуванні, Анатолій годував, лікував і прилаштовував безпритульних тваринок.

Для фотосесії він обрав малінуа Ірму.

Роман Зубов родом з Дніпропетровщини. Після строкової служби в Десні побув удома лише два місяці. До війни мріяв потрапити в спецпідрозділ Корд. Після початку повномасштабного вторгнення, разом із товаришами по службі, пішов добровольцем. У лютому цього року отримав тяжке поранення під Бахмутом. Після того потрапив у Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни.

«Я не любив спілкуватися з психологами взагалі. Проте одного дня мені запропонували піти на каністерапію. Я почав ходити та не пропускав жодного із занять. Ба більше, я просив терапевтів залишитися довше, щоб просто поспілкуватися з ними та погратися із собаками», – розповів Роман.

На фотосесію він обрав кане-корсо Беллу, адже колись мріяв саме про таку собаку.

Читайте також: На Закарпатті проводять підготовку собак-терапевтів для українських військових

На знак подяки Роман придумав для тварин-терапевтів шеврон «Ментальні воїни». Там зображені три білі швейцарські вівчарки, які найчастіше були присутні на заняттях. Біля кожної собаки – військовий.

«Це ніби уособлення процесу одужання солдата завдяки собаці. Це був мій ніби як прощальний подарунок за їхню працю. В інтернеті потрапив на рекламу, його тричі переробляли, але ідею все таки вдалося втілити у реальність», – поділився чоловік.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *