На Одещині створять масштабний індустріальний агротехнопарк

На Одещині створять масштабний індустріальний агротехнопарк


Наступного року планують реалізувати інвестиційний проєкт створення індустріального агротехнопарку “Буджак” на території Суворовської громади Ізмаїльського району на Одещині, пише Успіх in UA.

У будівництво нового агротехнопарку мають намір інвестувати 0,5 млрд грн.

У перспективі “Буджак” розкинеться на площі 17,3 га.

Про плани створити новий агротехнопарк на території Одещини йдеться у “Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2023 рік та основні напрями розвитку на 2024-2025 роки”.

У свою чергу, Суворовська селищна рада у березні поточного року затвердила відповідну програму “Розробка концепції індустріального парку…”, на яку з місцевого бюджету передбачено 120 тис. грн, повідомляє yug.today.

Читайте також: На Закарпатті з’явиться новий індустріальний парк

Нагадаємо, що нещодавно Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення ще одного індустріального парку – “ФРЕНДЛІ ВІНДТЕХНОЛОДЖІ” до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

Новий індустріальний парк площею 16,5 га знаходиться на території м. Перечин Ужгородського району Закарпатської області.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Одна відповідь до “На Одещині створять масштабний індустріальний агротехнопарк”

  1. Аватар юрій неживий
    юрій неживий

    технопарк -гарний мультік..в Україні можна тільки украсти і через цю призму (корупція та злодійство) розглядаються проекти..мої знайомі німецькі та литовські інвестори втікли через це..на одещині (Україні) одне кидалово..ніякий адекватний ініестор не вкладе тут гроші у довготривалий проект..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *