На Київщині планують створити мультиферму

На Київщині планують створити мультиферму


Власники сироварні планують створити мультиферму на Київщині, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінках журналу “Тваринництво сьогодні” у Facebook.

На фермі подружжя Кириленків на Київщині зараз утримується 5 кіз та 1 цап зааненської породи. З молока власники сироварні «Сирне ательє родини Кириленків» виготовляють різні види сирів. У найближчому майбутньому планують розширення ферми та збільшення обсягів продукції.

За словами засновниці «Сирного ательє родини Кириленків» Анастасії Кириленко, планів мають чимало і щодня працюють над їх реалізацією. Анастасія експериментує у сироварінні, прагне створити щось авторське. Поки що це будуть м’які молоді сири, оскільки для твердих потрібні особливі умови, яких поки немає. Також ставить собі за мету опанувати сир із білою пліснявою.

“Ще я мрію про відбудовану мультиферму, де будуть 10-15 кіз, молочні овечки, маленька корівка, кури та гуси. Дуже хочу, щоб моя ферма стала осередком сімейного відпочинку, місцем спокою і відновлення. Зараз багато українців морально виснажені, втомлені й перебувають у стані постійного стресу. Хочеться подарувати їм можливість хоча б на деякий час забути про все, побути з природою, тваринами і перепочити. Дуже хочеться облаштувати готель, щоб можна було залишатися, це така моя велика мрія про ферму”, – говорить вона.

Читайте також: На Одещині створять ферми з вирощування креветок та мідій

Власники ферми також планують збільшувати поголівʼя до 10-15 кіз, щоб була можливість забезпечити якісне життя тваринам, і щоб якість не переходила в кількість.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *