На аукціоні продадуть мальопис за казкою Олени Пчілки “Котик і півник”, створений на кейсі протитанкового комплексу

На аукціоні продадуть мальопис за казкою Олени Пчілки "Котик і півник", створений на кейсі протитанкового комплексу


Художниця Таня Приймач створила мальопис за казкою Олени Пчілки “Котик і півник” на кейсі протитанкового комплексу NLAW. Незабаром його продадуть на благодійному аукціоні, який проведуть Ukrainian Assembly Comix, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Українського інституту книгу в Facebook.

На аукціоні продадуть мальопис за казкою Олени Пчілки "Котик і півник", створений на кейсі протитанкового комплексу

Мінімальна сума, за яку можна придбати мальопис – 35 тис. грн. Торги будуть тривати до 23 січня. Гроші, зібрані під час аукціону, будуть передані верстальнику українських мальописів Dramor Tram на авто для 23 Окремої бригади спеціального призначення.

Читайте також: У Вінниці переселенець із Нової Каховки розмалював будинок дудлами

“Сторіччями казки були способом батьків навчати своїх дітей. Це було більше ніж виховання – почасти то була інструкція з виживання – з дуже чітким посилом, що ціною помилки може бути смерть. Ми дорослішаємо, і казки стають для нас не надто цікавими – але може статися, що історія, знайома від першого і до останнього слова, раптом розгортається, і ми впізнаємо в ній те, що відбувається з нами просто зараз. Усе не скінчиться швидко. Нікому не буде легко. Ніхто не лишиться осторонь. Але мине час, і, переможні, ми згадаємо ті похмурі казки, які бачили на власні очі. І згадаємо, якою в тих казках була роль кожного з нас”, – говорять представники Ukrainian Assembly Comix.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *