Марка “Русскій воєнний корабль…!” здобула “філателістичний Оскар”

Марку "Русскій воєнний корабль, іді..." визнано найкращою у світі

Легендарна марка “Русскій воєнний корабль, іді…!” отримала найвищу нагороду міжнародної філателістичної мистецької премії “Азіаго” (Італія), пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційному сайті Укрпошти.

Це – гран-прі, який ще називають ще називають “філателістичним Оскаром”.

“Таку високу відзнаку Укрпошта отримала за унікальну і безпрецедентну реакцію на російську агресію та особливу ідею втілення. Замість традиційного звернення до зброї, сцен боротьби, використання символіки та образів, пов’язаних з війною, на поштовій марці “Русскій воєнний корабль, іді…!” зображено зрозумілий кожному жест, яким український військовий апелює до ворога на пропозицію здатися. Рішуче бажання захищати свою країну та “особливе” напуття окупантам, талановито втілив автор ескізу Борис Грох”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також: Марку “Русскій воєнний корабль, іді…” визнано найкращою у світі

До слова, міжнародна філателістична премія “Азіаго”, організована Філателістичним гуртком семи муніципалітетів разом з муніципальною адміністрацією цього року відзначила своє 53-річчя. До складу міжнародного журі конкурсу входять видавці філателістичної літератури, художники, філателісти, парламентарії, урядовці. Серед 35 країн-учасниць “філателістичний Оскар 2023” за найкращу марку здобула Укрпошта, яка є партнером Nazovni та провідним логістичним сервісом України. Урочиста церемонія та вручення нагород пройшла 23 липня на муніципальній площі Азіаго, провінція Віченца. Нагороду для Укрпошти отримав Генеральний консул Україні в Мілані Андрій Картиш.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *