IT-фахівці із Краматорська створили альтернативу російському софту 1С

,
IT-фахівці із Краматорська створили альтернативу російському софту 1С

Фахівці краматорської компанії “АРЕАЛ” запропонували представникам українського бізнесу власну розробку “Ареал-облік”. Вона допоможе повноцінно замінити російську програму для ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку 1С, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці проєкту USAID “Економічна підтримка України” в Facebook.

“Ми пропонуємо бізнесу відмовитися від російської розробки 1С. Наша компанія створила альтернативу – власний ІТ-продукт. Нам потрібно переконати бізнес, лише патріотизму тут недостатньо, потрібен якісний продукт. Ми вже уклали угоду із власником мережі магазинів, які продають одяг та мають його виробництво. Для нас такий кейс – новий, але ми впоралися. Відтак можемо надалі залучати ритейл до співпраці – знаємо, як прописати та налаштувати облік товарів та залишки на складах, продажі”, – зауважує директор компанії “АРЕАЛ” Павло Зайцев.

Наразі компанія активно залучає клієнтів. Їхній пошук фахівці ведуть в процесі проведення онлайн-зустрічей в соцмережах.

“За минулий рік ми не втратили жодного нашого клієнта – з державного, комунального, приватного сектору. Це близько ста компаній, які ми підтримуємо обслуговуванням їхнього програмного забезпечення. Це дуже важливо для нас, адже допомагає стати на ноги у Львові, де висока конкуренція серед місцевих ІТ-фахівців. Віримо, що цьогоріч нас очікує період росту”, – додає Павло Зайцев.

Читайте також: Київська компанія створила перший автопотяг із автоцистернами

До слова, минулого року “АРЕАЛу” довелося перебратися із Краматорська до Львову. Проте, не дивлячись на труднощі, компанія працює над розширенням штату. Зокрема, “АРЕАЛ” працевлаштував трьох переселенців із Донеччини. Тепер команда компанії налічує 10 осіб.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *