Європейські розробники працюють над онлайн-грою про українського оператора дронів (відео)

,
Європейські розробники працюють над онлайн-грою про українського оператора дронів (відео)

Міжнародна команда розробників, до якої входять українці, поляки, фіни, казахи, німці та португальці, створює онлайн-гру Death From Above. ЇЇ головним героєм є український військовий, який управляє дроном та бореться проти російських окупантів, пише Успіх in UA.

Проєкт буде запущений у другій половині цього року. Наразі ж команда займається збором коштів на його реалізацію.

“У Death From Above ви – український військовий оператор БПЛА, який бореться з російськими окупаційними військами. Перебуваючи в тилу ворога, ви керуєте «супердроном»‎, який шукає та знищує танки, звільняєте вежі зв’язку, повертаєте викрадене майно та боретеся за краще майбутнє. Слава Україні!”, – йдеться в анонсі до гри.

Читайте також: Українські IT-спеціалісти розробили нову комп’ютерну гру про піратів

Розробники зазначають, що 30% чистого прибутку від майбутнього продажу гри будуть направлені фонду “Повернись живим” та проєкту Army of Drones. Коли ж проєкт самоокупиться, то на потреби української армії відправлятимуть 70% чистого прибутку, повідомляє root-nation.com.

“Події нашої гри відбуваються під час серйозних і трагічних реальних подій, але ми сподіваємося, що наша гра зможе принести гравцям задоволення і полегшення, коли вони спробують її, – говорять розробники. – Ми пишаємося тим, що допомагаємо поширювати повідомлення про підтримку України, яка захищає себе!”, – додають фахівці.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *