Вчені відродять шерстистого мамонта з Льодовикового періоду

Вчені відродять шерстистого мамонта з Льодовикового періоду


Вчені планують вже до 2028 року відродити шерстистого мамонта з Льодовикового періоду, що вимер близько 4 тисяч років тому, пише Успіх in UA.

Дослідники з компанії Colossal Sciences виявили збіг на 99,6 відсотків між шерстистим мамонтом і азіатським слоном, що робить цей вид ідеальним кандидатом на сурогатне материнство. Дослідники планують перенести ембріон шерстистого мамонта азіатському слону в 2026 році. Якщо все піде за планом, то перший мамонтеня може з’явитися на світ після 22-місячного періоду вагітності в 2028 році, повідомляє unian.ua.

Вчені відродять шерстистого мамонта з Льодовикового періоду

Як тільки дитинчата шерстистого мамонта народяться, їх перевезуть в місця проживання за Полярним колом, починаючи з Аляски і Канади. Перше покоління мамонтів буде жити у величезних місцях проживання, якими керують і контролюють бригади по догляду за тваринами. А коли ці покоління подорослішають і проявлять незалежність, їх переселять в “дикі” місця випуску.

Читайте також: Національний музей історії України показав стародавні фігурки з бивня мамонта

Компанія Colossal Sciences вклала в ці проекти роки досліджень і мільйони доларів, і заявляє, що робота над шерстистим мамонтом “йде повним ходом”. Для реалізації проекту компанія уклала партнерські відносини з декількома організаціями з охорони слонів. Вони також вивчають тваринництво і гарантують, що сучасний шерстистий мамонт не буде сприйнятливий до вірусів, які вбили його предків і родичів.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *