Вчені розкрили таємницю муміфікованої русалки, яка дарує безсмертя

Вчені розкрили таємницю муміфікованої русалки, яка дарує безсмертя


Понад три століття місцеві жителі Японії поклонялися муміфікованій русалці, вважаючи, що вона має цілющу силу, пише Успіх in UA.

Проте таємниця, що оточувала цей об’єкт, остаточно розкрилася, коли вчені виявили, що він є лише штучним створінням.

У храмі Енджуін в Асакуті протягом чотирьох десятиліть ця мумія викликала зацікавленість та шанування. Легенда говорила, що таємнича істота, виловлена в Тихому океані близько 300 років тому, має здатність надавати безсмертя кожному, хто з’їсть її м’ясо, повідомляє 2plus2.ua.

Опис об’єкта, що був виявлений, надзвичайно фантастичний: муміфікована істота довжиною трохи більше 30 сантиметрів має риб’ячий хвіст і дві руки, які досягають обличчя з гострими зубами. Однак дослідники, які здійснювали комп’ютерну томографію та радіовуглецеве датування, заявили, що це створіння повністю штучне.

Читайте також: У США вчені досліджують загадкову мумію русалки

Створена наприкінці 1800-х років мумія складається з паперу, тканини та бавовни. Її голова взята від ссавця, а риб’ячий хвіст додали пізніше. Навіть зараз залишається загадкою, як ця мумія опинилася в храмі Окая.

Реакція суспільства на розкриття правди неоднозначна – хтось відчув розчарування через руйнування давніх міфів, тоді як інші вітають науковий прогрес у розкритті таємниць минулого.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *